İBeslemek ellerletişim araçları, her zaman açık havada, nadiren gizli eller hakkında çok şey ortaya çıkarabilir, bizi, mümkün, ama cilt ve bakım – bugün ellerinizi ve tırnaklarınızı beslemek, ve, ama kadın ve erkek, bu yüzden biz basit bir bakış, nasıl onlara, ne onlar najzdravijem ve en güzel olası bir durum.
Usta-Aisa Zanki-Zelić, Eczaneler Jurišićevoj 3 Zagrep gösterir, doğru ipuçları ve her şeyi açıklıyor değişiklikler olabilir ellerde ve tırnaklarda ve nasıl onları tedavi etmek için.

 

Erik + UV radyasyon

Eller maruz isušivanju çünkü onların sürekli benim ve onları etkileyen soğuk hava, UV-ışınları, ve bu yıl, neden olabilir hiperpigmentacijskim noktalar. Eller biz her zaman, ve biz bile farkında değil, biz konuşurken, üzerinden gestikulaciju, o zaman yazdığımız gibi, iken kullandığımız araçlar ise gidiyoruz, bu yüzden olanlar hakkında konuşmak bir sürü var. El deri çok gergin ve kalmak için böyle, her gün gerekir, geliştirmek, özellikle kış aylarında.

El yıkama ve bulaşık

Elle bulaşıkları yıkamak, ve biz gerçekleştirmek gerekir, eldiven, yıkama müstahzarları, onları daha da kuru. Ayrıca, daha iyi günlük yıkama için nötr sabun veya sindeti biz deri el alır çok önemli bir hidrasyon. Biz Avene sert sindet, Uriage sert sindet, Eucerin sabun pH5, La Roche-Posay olup genellikle lipikar geçerli sindet.

El kremleri, geri hidrolipidik tabakayı yenilerBakım ve güçlendirme tırnak

Ama, buna rağmen, eldiven, düzenli olarak geliştirmek için kol ve el kremleri (La Roche-Posay olup genellikle lipikar Xerand el kremi, Avene el kremi,, Bulunan el ve tırnak kremi bal, Caudalie el kremi), onları destekleyecek nahranjenima, mekima, yanı sıra geri hidrolipidik tabakayı yeniler ve cilt, esnek görünüyor.

Etkili maddeler

Eğer bize el, hassas ve kış aylarında daha fazla kuraklık nedeniyle soğuk, biz kullanmak kesinlikle daha zengin kremler, omega-yağ asitleri, katkıda korunması, doğal direnç, cilt deksapantenolom bir kurtarma destekler ve cilt yatıştırıcı davranır, yanı sıra gliserin, koruyan bir nem ve yumuşaklık (La Roche-Posay Cicaplast kremi, Neutrogena el kremi, Excipial krem eller için). Bunların her biri, krem hızla emilir ve bırakmayın kalın bir iz, ve biz çok hızlı bir şekilde uyguladıktan sonra geri dönebilirsiniz günlük sorumlu tutulamaz.

Parafinska banyosu ve maske evde

İstediğimiz zaman elleriyle vermek için daha fazla bakım için, biz evde çalışmak parafinske banyoları, yardımcı eller dinlenmek ve kurtarmak. Zaman var, biz ellerini neden daha fazla sayıda krem ve koymak için pamuklu eldiven ve uyku. Bu nedenle, biz, evde, derin nüfuz ve imkanlar kanıtlamak için bir eylem.

El yıkama ve bulaşık

Eldiven, besleyen

Eğer deri el zahtjevnija, bize yardımcı olacak yeni, orijinal bir ürün, cilt bakımı, el ve tırnak şeklinde eldiven el. Bu hedef tedavi, hiyalüronik asit içerir aktif maddeler ile birlikte etkiler yoğunluk, hacim verir ve cildi nadlanice, buğday özü melanin sentezini düzenler ve gelişimini azaltır hiperpigmentacija, hareket ve çivi, böylece onları daha güçlü, potansiyeli artan büyüme. Biz kullanmak için temiz ve kuru ellere bırakın ve hareket etmek için 30 dakika ve prosedürü tekrar haftada üç kez. Bir çift eldiven kullanım için tasarlanmış 15. Dört hafta sonra, kırışıklık ve koyu lekeler azalacak ve eller daha genç görünmek ve daha yumuşak (Filorga Hand-düşük yoğunluklu anti-age bakım maskesi eller ve tırnaklar için).

Bakım ve güçlendirme tırnak

Elinde biz ayrı ayrı geliştirmek ve tırnak. Eğer bir sorununuz varsa, lomljivim ve yumuşak tırnaklar, yardım etmeliyiz kendinize bir cila, bir onları güçlendirmek. Nanosit biz onları ilk yedi gün, her gün (Trind tırnak cilası), bu yüzden onları kullandığımız yağ odstranjivače (Trind remover, Corona yağ çekme), tırnak cilası, bize değil, ayrıca kuru ve zarar çivi. Şanslı gelir gibi renksiz, parlak, mat ve yumuşak pastel renklerle dekore edilmiş, neden çivi her zaman hareket beslemek ve düzgün. Sonra ilk yedi gün gibi biz vernikler kullanmak için tek başına ya podlakove klasik için istenilen renklerde.

Dayanıklı, boyalar ve yapay çivi çivi zarar

Bugün çok popüler dayanıklı vernik ve montajı yapay tırnaklar. Yüklediğinizde, yapay tırnak plaka tırnak incelir ve ona güzel bir sahte. Bu çok zarar doğal tırnak ve çıkardıktan sonra böyle bir tırnaklarda uzun süre gerekir kurtarmak için. Yani stanjeni onlar çok kırılgan ve eğilimli enfeksiyonlar. Dayanıklı, boyalar ve yapay tırnak altında kurutulmuş UV lamba, čestom kullanarak çarpma hasar doku ve tetikleyici olabilir, istenmeyen değişiklik. Dayanıklı, vernikler, çekilir iliklerine temiz acetonu kesinlikle kurur ve zarar plaka tırnak.