Masaj ve réflexothérapiesKullanılan teknikler nelerdir ?

Umarım bu yeni yaklaşım, tam gelişme bütünsel ve doğal anlayabilmek için yöntemin zaman bilmek yararlı olacaktır . Temel ve uygulamaya her gün evde, ofiste ya da sana vereceğim kişisel tekniklerin bir program yer alıyor.

Türkiye acil ve önemli postural

Derinlemesine bir bilanço ve postural ilk kronik sorunları olan ya da nüks için tedavi etkinliği için gereklidir. Bilanço muayene, muayene, elle muayene ve testler içerir. Sorgulama tam ve doğru hesaba yaşam öyküsü ve kişisel mekan, modu alır.

Spinal serbest bırakın, rahatlatmak için

Inflamatuar durumlarda vertebral ağrı olmayan %70’den fazla tıkanması veya mekanik fonksiyon bozukluğu nedeniyle. Bu nedenle, herhangi bir diğer tedavi öncesi Türkiye acil tekniklerinin kullanılması öncelik mantıklı. Yukarıdaki omurlar serbest bırakılması ve eklemler, genel olarak, germe.

Masaj ve réflexothérapiesKorumak

Masaj masaj de bir tekniği ve bir sanat yönetmenliğini cildiniz için değil sadece, ama Kas, fasya ve cilt yoluyla, sistemin bütününe. Her zaman koyun veya bitmelidir omurganın herhangi bir tedavi için önemli bir zamandır.

Esneme ve geri doğrultma

Germe egzersizleri eklem vertebral oyun sınırlayan kas gerginliği ve spazmları, (germe) aktif veya pasif bırakın. Üst ve alt ekstremite kasları germe özellikle sorunları anahtarı olabilirler kronik durumlarda ihmal edilmeyecektir.

Iyileştirme

Vücut şema kurtarma iyi vertebral-led herhangi bir tedavi nihai hedefi. Edepsizlik eden çocuk, yetişkin sarkma denge gerçek bir eğitim ve jest-mimik-postural eğitim ve rehabilitasyon merkezleri.

Serbest bırakmak, rahatlatmak, ısı, kopyalayabilir

Her türlü ısı geri çekmek veya sözleşmeli soğuk yerlerde kasları yatıştırmak için kullanılabilir. Isı kılcal damarlarını (vaso-dilatasyon yerel) dolaşım faydalı bir akış kas ve eklem vermekteyiz.

Spinal diskleri SıkıştırmasınıSpinal diskleri Sıkıştırmasını

Ağırlık süspansiyonları, duruş, anti-yerçekimi tablo ya da cihaz ters. Köşenizi yerçekimi ve (iş, hobi, spor) faaliyetleri ile ilgili vücut tutumları nedeniyle sürekli baskılara tabidir. Bir şerit veya bir bara ellerinde süspansiyonları.

Kemiklerinizi ve kaslarınızı Besler, diskleri doldurmak

Sağlıklı omurga olamaz, sağlıklı ve dengeli bir diyet olmadan var. Gerçekten mide seviyesi, sağlık için hayati bir rol oynar bağırsak ve olduğunu bugün biliyoruz, ortomoleküler tıp ışığında. Gıda özümsemek için gereken.

Vücut geliştirme ve postural yeniden eğitim

Sırt kasları sesi ve elastikiyetini korumak için muhafaza edilmelidir. Bakım eksikliği atrofi stres, iltihap ve yaralanmalara karşı daha kırılgan hale getirir onları. Fiziksel egzersiz hareket kılcal ve omurga gemilerinin, milyonlarca koyarak “sirkülasyon pompası” kasları harekete geçirir.

Dinlenme ve anti-stres teknikleriYenilenme yöntemi 12 saat spinal

Eğer endişeli, spasmophile , uykusuzluk ya da sadece tükenmişlik muzdarip ve fiziksel veya zihinsel doğası gereği varsa sinir sisteminin kontrol teknikleri öğrenme yeri doldurulamaz. Eğer sorun hafif ise karın nefes kontrolü, akşam aromatik hamam omurga masajı aromatik rahatlatıcı takip rahatlatıcı uygulama ve pratik yapabilirsiniz.

Korumak

Bazı retrograd gibi gelse de, her zaman emniyet kemeri ve omurga tedavisinde lombostats önemli rol ısrar ediyorum, eğer zaman zaman yıpranmış olsalar bile. Bir kemer giyen 30% disk üzerindeki yükü azaltır unutmayın.

Yeniden Dengeleme postural

Ayak dengeleme de bir otomobil lastiği gibi Omurga için önemlidir. Etkili vertebral sütun tedavi etmek için iddia için, önceden temelleri: kemer sabit olmadan mümkün değildir.